Bio jonizatorius šalina kompiuterio monitoriaus, televizoriaus spinduliavimo pasekmes, vadinamąjį „elektrosmogą“. Panaikina dulkes, rūkalų dūmus, žiedadulkes, bakterijas ir dulkių erkutes. Labai naudingas asmenims kenčiantiems alergijas nuo žiedadulkių. Taip pat turintiems kitas problemas su viršutiniais kvėpavimo takais. Gali tapti puikia pagalbine priemone kovojant su įvairiais kvėpavimo takų susirgimais, tame tarpe  ir astma.

Biojonizatorius 1000S

Dar našesnis Bio jonizatorius ypač pravers tose patalpose, kur nuolat dirbama kompiuteriu, didesnis žmonių judėjimas. 50 proc didesnė aerojonų išeiga užtikrins idealias darbo sąlygas. Idealus pasirinkimas nedidelėms ofiso tipo patalpoms. Panaikina dulkes, rūkalų dūmus, žiedadulkes, bakterijas ir dulkių erkutes. Labai naudingas asmenims kenčiantiems alergijas nuo žiedadulkių. Taip pat turintiems kitas problemas su viršutiniais kvėpavimo takais. Gali tapti puikia pagalbine priemone kovojant su įvairiais kvėpavimo takų susirgimais, tame tarpe  ir astma.

Oro jonizatorius LS 212

PLASMA IONFRESHER®LS-212

Kai pakankamas kiekis atomų yra jonizuotoje busenoje, tam kad galietų pasikeisti elektrinės dujų savybės dujos virsta plazma. Ionfresher naudoja plazmą tam kad pašalintų nemalonius kvapus, dulkes, dūmus, bakternius ir cheminius teršalus iš oro.

 PLASMA IONFRESHER® tai inovatyvus joninis oro valytuvas skirtingas nei visi kiti. Prietaisas neturi ventiliatoriaus bet gali sukurti lengvą vėjelį. Oro srautas susidaro dėl plazmos. Nešvarumai renkasi ant tam skirto paviršiaus tad nenaudojami jokie filtrai. Teršalai iš oro tiesiog nusėda ir yra sulaikomos ant viduje įmontuoto paviršiaus.

Parašykite komentarą